VICTORIA DĄBRÓWKA-SSPN MALCZKOWO 1-1(0-1)

Po bardzo ciężkim meczu SSPN w końcu zapunktował na boisku rywala.Mecz od samego początku był toczony w szybkim tempie głównie dzięki zawodnikom gospodarzy którzy przez większą część pierwszej połowy co chwilę zagrażali bramce strzeżonej przez Konrada Dudkowskiego.SSPN pierwszy celny strzał oddał dopiero około 20 minuty spotkania.Dośrodkowanie Konrada Dygulskiego doszło do Łukasza Kochanowskiego a ten szybkim strzałem próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy który jednak bez większych problemów złapał futbolówkę.Przez kolejne minuty na boisku coraz bardziej zarysowywała się przewaga Victorii.Kiedy to Victoria była bardzo bliska objęcia prowadzenia SSPN zszokował rywali.Kacper Zientarski popisał się cudownym uderzeniem niemal z połowy boiska,piłka po jego strzale wpadła niemalże w okienko bramki gospodarzy.SSPN utrzymał wynik do przerwy.

Od początku drugiej połowy gospodarze ruszyli do huraganowych ataków głównie dzięki nie najlepszej grze naszej drużyny lecz dziś nasza obrona spisywała się bardzo dobrze,w bramce SSPN-u pewnym punktem był Konrad Dudkowski.Niestety ciągłe ataki gospodarzy przyniosły oczekiwany dla nich efekt.W 60 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Victoria zdobyła wyrównującą bramkę.Do końca spotkania SSPN skupił się głównie na obronie dobrego rezultatu.Mimo licznych szans gospodarzy wynik już się nie zmienił i nasza drużyny osiągnęła dobry wynik.Ostatnie punkty na wyjeździe zdobyliśmy 8 Czerwca 2014r!!! Co ciekawe naszym rywalem była wtedy...Dąbrówka Bytowska.

Podsumowując grę naszej drużyny.Dziś praktycznie żaden z naszych zawodników nie zagrał na miarę swoich możliwości.Gra była bardzo szarpana i niepoukładana.Myślę jednak że początek sezonu możemy zapisać na plus ponieważ w poprzednim sezonie nie zdobyliśmy choćby punktu na boiskach rywali.