SSPN-GTS 0-0

SSPN po bardzo zaciętym meczu zdołał "tylko"zremisować z GTS-em.

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany.Początkowe fragmenty meczy były nieco przespane przez obie drużyny.Około 15 minuty meczu do głosu doszli goście.Po serii podań z dystansu przymierzył jeden z zawodników GTS-u a piłka po jego strzale zatrzymała się na spojeniu słupka z poprzeczką bramki strzeżonej przez Konrada Dudkowskiego.W kolejnych minutach swoje 100 procentowe sytuacje miał SSPN.Najpierw Arek Serek po minięciu bramkarza rywali znalazł się przed pustą bramką lecz miał niewiarygodnego pecha bo trafił tylko w słupek.W kolejnej sytuacji sam na sam z golkeeperem gości posłał piłkę blisko słupka.

Druga połowa była wręcz bliźniaczą w stosunku do pierwszej.Goście nacierali na bramkę naszej drużyny lecz w tym jak i w poprzednim meczu nasza obrona na czele której stał świetnie dysponowany ostatnimi czasy Konrad Dudkowski spisywała się naprawdę dobrze.Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie,choć w ostatniej akcji meczu bohaterem naszej drużyny mógł zostać Arek Serek lecz ponownie w sytuacji sam na sam z bramkarzem kompletnie się pogubił i nic z tej akcji nie wyszło.

Wynik musimy przyjąć z pokorą.Goście z Czarnej Dąbrówki również mieli swoje sytuacje aby wygrać to spotkanie.Możemy gdybać co było gdyby nasi napastnicy wykorzystali swoje sytuacje.Przed następnym meczem musimy poprawić skuteczność bo to chyba jedyna rzecz której nam wczoraj brakowało.